• |
ide | kryesore

Ariana Grande fejohet me të dashurin

-Instant, Paparazzi, Slider


Këngëtarja Ariana Grande së fundmi ka zbuluar për fansat se është fejuar me të dashurin e saj Dalton Gomez.

Përmes rrjetit social ‘Instagram’, Ariana postoi disa foto me Dalton si dhe foto me unazën e fejesës.Menjëherë pas postimit këngëtarja mori urime të shumta nga ndjekësit dhe personazhet e famshëm, por urimi që tërhoqi më shumë vëmendje ishte urimi i mamasë së saj.”Jemi shumë të lumtur që do ta kemi Dalton në familjen tonë”, u shpreh ajo.

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *