• |
ide | kryesore

FOTO/ 23-vjeçarja: Me burrin thjesht përqafohemi, seks vetëm për Krishtlindje

Arkiva, Lapsi Leaks

Një 23-vjeçarje nga Manchester në Angli ka tërhequr vëmendjen e medieve rozë në vendin e saj, por edhe më gjerë për mënyrën si e ka konceptuar martesën. Bën seks me burrin vetëm 1 herë në vit, vetëm për Krishtlindje.


Jen Stephens tha për mediat se është tepër e lumtur që burri i saj, Rob Walker e pranon këtë gjë dhe shton se: “E di që duket një çmenduri, por kjo funksionon shumë mirë për ne”.


“Fakti që kemi lënë Krishtlindjet mënjanë për seks, në të vërtetë na bën më të fortë si çift, ne e duam njëri-tjetrin akoma më shumë tani. Jemi të lumtur që thjesht përqafohemi dhe puthemi për pjesën tjetër të vitit”.

Ata janë bërë prindër të një vajze, e cila u ngjiz në Ditën e Krishtlindjeve në vitin 2019!

“Unë nuk pres që njerëzit të kuptojnë rregullat tona. Ne i bëjmë gjërat në mënyrën tonë dhe nuk na intereson se çfarë mendojnë të tjerët. Marrëdhënia jonë është më e fortë se kurrë për shkak të betimit tonë, se do të kryejmë një herë në vit marrëdhënie seksuale”, thotë ajo më tej.

Ne bëjmë seks vetëm një herë në vit për Krishtlindje” - Vizion Plus FOTO/ Habit nëna e re: Kryej marrëdhënie me të fejuarin vetëm për  Krishtlindje, jemi të lumtur që thjesht përqafohemi! - Top ChannelI only have sex with my fiance, 24, once a year on December 25 – it's his  Christmas present & we got pregnant last year Jen imposes the sex ban and they make do with kissing the rest of the time Little Arabella was born in October They pair had sex five times last Christmas and got pregnant as a result They won't be intimate again until December this year

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu