• |
ide | kryesore

Gjendet i vdekur autori i vrasjen së tre policëve francezë

-Instant, Lajme, Planet

Autori i vrasjes së tre policëve dhe plagosjes së një tjetri, mesnatën e së martës në Francë, është gjetur i pajetë. Ministri i Punëve të Brendshme Brendshme, Gerald Darmanin ka bërë me dije se autori i dyshuar i kësaj ngjarje është gjetur i pajetë.


Ngjarja ka ndodhur në një fshat të Francës ku tre policë francezë u qëlluan për vdekje nga një burrë pasi ata kishin shkuar në një shtëpi në një fshat të skajshëm pas thirrjes për dhunë kundër një gruaje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu