• |
ide | kryesore

KED i dërgon presidentit Meta dy emra për në Gjykatën Kushtetuese

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Këshilli i Emërimeve në Drejtësi i ka dërguar dy emrat presidentit Ilir Meta për në Gjykatën Kushtetuese.

KED i ka dërguar Metës emrat e Përparim Kalos dhe të Aleksandër Tomës.


Pritet që Meta të zgjedhë një nga emrat e dërguar nga ana e KED-it.

1 Comment

  1. Gjykata kushtetuese eshte bere si tave plenci dhe kukurreci

    Me kandidate mediocre dhe me shkelje te procedurave

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.