• |
ide | kryesore

Cameron Douglas bëhet baba për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Cameron Douglas është bërë baba për herë të dytë.


Aktori 42 vjeçar dhe partnerja e tij, Viviane Thibes, mirëpritën një djalë të cilin e pagëzuan me emrin, Ryder. Ai ndau një fotografi të familjes së re tashmë me katër anëtarë të martën në Instagram.


“Mirë se erdhe djali im, Ryder T.Douglas”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë. Ulur pranë Thibes e Douglas ishte edhe vajza e tyre tre vjeçare Lua Izzy.

Gjyshi i saj i famshëm, Michael Douglas, komentoi në foton e ëmbël duke shtuar: “Kaq i lumtur për Vivian dhe ty. Çfarë surprize për pushime”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu