• |
ide | kryesore

Moti i keq/ Pezullohet lundrimi në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pezullohet lundrimi i mjeteve të vogla dhe atyre të peshkimit në qytetin e Vlorës.


Shkak për këtë vendim është bërë moti i keq, që ka përfshirë vendin ditën e sotme, me reshje shiu dhe dëbore.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.