• |
ide | kryesore

Lidhja me Shqipërinë dhe detaje të tjera zbulohen për 323 kg drogë të kapura në Korfuz (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Detaje të reja janë zbuluar nga ngarkesa me 323 kg hashash e kapur mbrëmjen e kaluar në ishullin e Korfuzit në Greqi, ndërsa pritësi që do të merrte ngarkesën u arrestua.


Dyshohet se droga erdhi nga Ksamili, siç thotë Policia greke me dy motora uji uji të cilat u larguan më pas dhe nuk u kapën dot.


Deri më tani është arrestuar 62-vjeçari në fjalë i cili banonte në Korfuz, teksa ka dyshime të forta se droga erdhi pikërisht nga brigjet shqiptare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu