• |
ide | kryesore

Brian Austin Green në një lidhje të re me Sharna Burgess

-Instant, Paparazzi, Slider

Brian Austin Green dhe Sharna Burgess nga “Dancing with the Stars” thuhet se janë në një lidhje dashurie për ‘që disa javë’.


Dyshja u fotografuan së bashku në aeroportin e Los Angeles gjatë fundjavës dhe tani disa burime raportojnë se janë më shumë se miq. “Ata kanë filluar takimet bashkë dhe po kalojnë një kohë të mirë”, ka thënë burimi. “Ata aktualisht janë duke pushuar së bashku. Brian ishte i lumtur që u largua nga Los Angeles për disa ditë”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu