• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë/ Makina del nga rruga, humb jetën një 46-vjeçar

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë në vendin e quajtur Bishti i Zhurit. Si pasojë drejtuesi i mjetit humbi jetën. Ngjarja ndodhi në orën 23:20 kur mjeti me drejtuesin me iniciale A.F., 46 vjeç doli nga rruga e për pasojë ndërroi jetë.


Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë po punojnë për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes .


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu