• |
ide | kryesore

2 aksidente në Tiranë, autorët largohen nga vendngjarja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Tiranës ka lajmëruar se mbrëmjen e sotme kanë ndodhur 2 aksidentë ne kryeqytet.
Rreth orës 19:30, në rrugën “Aleksandër Moisiu”, një mjet tip “Foristradë”, ka aksidentuar A. D., 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.


Autori është larguar nga vendngjarja dhe po kerkohet nga policia.


Ndërsa rreth orës 19:35, në rrugën “Bardhyl”, dyshohet se një mjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarja shtetasin Xh. L., 58 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Policia thotë se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe për identifikimin e autorëve dhe gjetjen e mjeteve. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu