• |
ide | kryesore

PD: Rama inaguron shkollën, por rruga që të çon aty është e përmbytur

-Instant, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me vizitën e kryeministrit Rama në zonën e Sukthit.


“Pak minuta më parë, Edi Rama ishte në Sukth për inaugurimin e shkollë “Njazi Mastori”. Ai do të japë shfaqjen e radhës së propagandës dhe do të fshehë realitetin 100 metra larg shkollës.


Rruga që të çon tek shkolla është totalisht e përmbytur. Rama kaloi me fuoristradë për të shkuar tek shkolla.

Sa herë bie shi, del në pah dështimi i Edi Ramës për t’u siguruar qytetarëve kushtet minimale të jetesës. Edi Rama është një dështim. Ai ka 7 vjet që vetëm dështon me shqiptarët dhe do të vazhdojë vetëm të dështojë, prandaj duhet të largohet nga detyra që mban.

 

 

Kupa është mbushur. Partia Demokratike me Lulzim Bashën do t’i kthejë shpresën dhe do t’i sjellë vendit një të ardhme të mbarë”, thuhet në reagimin e PD.

1 Comment

  1. Po a nuk eshte e ndaluar propaganda ?
    Keta bejne ligje vetem per popullin se vete nuk i zbatojne .
    Ju qifsha ropt o kurvat e politikes.
    te qifsha ropt o pallosh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu