• |
ide | kryesore

Policia prangos vrasësin e dy motrave në Astir

-Instant, Lajme, Të fundit

Prangoset nga policia e Tiranës vrasësi i dy motrave në Astir, 59-vjeçari Përparim Ademi.


“Policia e Tiranës vë në pranga autorin e krimit të dyfishtë.


Si rezultat i rrethimit të zonës, pikave të kontrollit dhe trysnisë së ushtruar nga shërbimet e Policisë u bë e mundur vënia në pranga e autorit Përparim Ademi.

 Ky shtetas aktualisht ndodhet në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore”, tha policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu