• |
ide | kryesore

Bledi Strakosha: Më pëlqejnë aventurat, zgjedh kafshën para partneres (Video)

-Instant, Paparazzi, Slider

Në emision “Enxhi në botën e kafshëve” sot ka qenë i ftuar prezantuesi i njohur Bledi Strakosha. Ai njihet për dashurinë që ka ndaj kafshëve, dhe vjen në ketë interviste ku tregon për kafshët që ka patur në jetën e tij.I pyetur nëse ka patur ose do të kishte lidhje me një njeri që nuk i do kafshët, ai u pergjigj: “Kur bëhet fjalë për një lidhje të rendesishme, sepse unë jam ende aventurë, më pelqen se më duket vetja 20 vjeç, por prapë nuk do lidhesha me një njeri që nuk i do kafshët. Midis te dyve zgjedh kafshën.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu