• |
ide | kryesore

Kosovë/ 234 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit dhe 4 viktima

-Instant, Lajme, Të fundit

Duket se shifrat e COVID-19 nuk kanë ndryshuar ditën e tretë të 2021 në Kosovë. 4 viktima dhe 234 raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit, teksa dje kishte po 4 viktima dhe vetëm 5 raste më pak.


Gjithsesi këto shifra janë më të ulëta se ato që regjistronte Kosova në dhjetor e nëntor të vitit të kaluar, teksa vendi tashmë është në pritje të vaksinën anti-covid.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu