• |
ide | kryesore

Rëndohet bilanci, 1 viktimë dhe 6 të plagosur nga aksidenti në Elbasan (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pasagjeri i makinës tip “Volkswagen” kabriole, që u përfshi në aksidentin me fugonin me turisë në Elbasan, ka ndërruar jetë. Makina, ku ishte pasagjer 26-vjeçari me iniciale K.D drejtohej nga një vajzë me iniciale F.B.


5 persona të tjerë që ishin pasagjerë në furgon janë plagosur. E lënduar mbeti edhe drejtuesja e makinës së vogël.


Përplasja kokë më kokë e të dy mjeteve ka bërë që pjesa e përparme e tyre të pësojë shumë dëmtime. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu