• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sot moti do të jetë e alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të paqëndrueshëm i shoqëruar me vranësira dhe reshje. Ndërkohë në zonat e thella malore reshje do jenë në formën e dëborës.


Sipas parashikimeve, moti i paqëndrueshëm do të jetë prezent për 10 ditët e para të 2021.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -2°C në 02°C, në zonat e ulëta nga 05ºC në 09°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 12°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu