• |
ide | kryesore

Modelja izraelite merr titullin ‘Fytyra më e bukur në botë’ për 2020-ën

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja izraelite 19 vjeç, Yael Shelbia është vlerësuar në vendin e parë në listën vjetore të TC Candler “100 Fytyrat më të Bukura të Vitit”.


Shelbia, e cila aktualisht po bën shërbimin e saj të detyrueshëm ushtarak në Forcën Ajrore të Izraelit, është shfaqur në fushatat për kompaninë izraelite të veshjeve Renuar dhe linjën e KKW Beauty të Kim Kardashian KKW. Ajo është ngjitur në renditjen e listës në vitet e fundit, duke u renditur e 14-ta në 2017, e 3-të në 2018 dhe e dyta vitin e kaluar, para se të zinte vendin e parë këtë herë. ”Unë kurrë nuk kam qenë e para në asgjë … është shumë bukur,” tha 19-vjeçarja për Times of Israel.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu