• |
ide | kryesore

Shikoni pamjet e frikshme nga aksidenti tragjik në Elbasan (VIDEO)

Arkiva

Dalin pamjet nga aksidenti i rëndë i djeshëm në Elbasan, ku pasagjeri i makinës tip “Volksëagen” kabriole, që u përfshi në aksidentin me fugonin me turistë, ka ndërruar jetë. Makina, ku ishte pasagjer 36-vjeçari me iniciale K.D drejtohej nga një vajzë me iniciale K.Sh., e arrestuar tani.


5 persona të tjerë që ishin pasagjerë në furgon janë plagosur. E lënduar mbeti edhe drejtuesja e makinës së vogël.


Përplasja kokë më kokë e të dy mjeteve ka bërë që pjesa e përparme e tyre të pësojë shumë dëmtime. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.