• |
ide | kryesore

TikTok sapo zbulon sozinë e Bella Hadid (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Nuk është hera parë që portrete të ngjashëm me ato të njerëzve të famshëm, bëhen viralë në TikTok dhe rrjete të tjera sociale.


Mesa duket, radhën e ka “sozia” e Bella Hadid, Alexia Kadri, e cila 38 mijë ndjekës, mbi 1 milion pëlqime dhe qindra komentues që e krahasojnë me modelen. Kjo është Alexia:


TikTok sapo gjeti sozinë e Bella Hadid!

Ndërsa kjo është Hadid:

TikTok sapo gjeti sozinë e Bella Hadid!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu