• |
ide | kryesore

(VIDEO) Si gajasen socialistët vlonjatë me batutat e Ramës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Batutat e Edi Ramës i bëjnë socialistët vlonjatë të mbajnë barkun me dorë.


Në videon e shkëputur nga vizita e sotme e Ramës në Vlorë, duket se personat që e shoqërojnë gajasen edhe me shakatë më të vogla të kryeministrit tonë gaztor. ©Lapsi.al 


20 Comments

 1. Edhe ju ?Si mund te kaloje,apo beje me gjasme se eshte xham situata nje monster socialiste psikopatike ?
  Ai tall menderen me Vloren se pari e krejt shqiptaret,me tutje ?Sot ishte afer vendit te krimit,detin qe ua fali apo shiti Grekeve ?Si per ta hedhur situaten,tallej me tunelin e ujit te ftohte,se Berisha e paska lene keq ?A i kujtohet ndokujt se si ishte….,ne kohen para Berishes dhe Tuneli eshte pjese e Bashkise Vlore ??!Ka pasur Gjiken te cilin edvini e furi ne burg se nuk dha perqindjen ?!
  Ky palaço njeri,mallkim i kesaj toke,duhet te ike me shpejtesi,mbase para zgjedhjeve te Prillit !?Mbase iken vete…….,me te shumtet !!!!!

 2. ky kryebashkiaku e ndriti ne mjekesi dhe …
  nje doktor e nje piktor
  qe e ndriten ne zanat
  tash kane dale te ndertojne ngado
  per te kenaqur popullin vlonjat

 3. @ EDI RAMA

  @ KRYEMINISTËR HIPOKRIT

  Pra kjo eshte fytyra jote ne aparence batuta, ne esence kryeminister i legalizimit te vjedhjeve dhe zaptimeve, kryeminister i paligjshmerise.

  Mund te pergjigjesh perpara shqiptareve, sipas kujt ligji Pallati Grataçiel i bere ne token e gjyshit tend Petro Koleka ne Vlore, pse u ka shkuar deri fiks ne dhe mbi gardh fqinjeve te tu vlonjate.

  Mund te pergjigjesh perpara shqiptareve, sipas kujt ligji, ti dhe servilat e tu ne bashkine e Vlores, u zaptove trojet shekullore te trasheguara brez pas brezi, fqinjeve te tu, per te zgjeruar gjithashtu edhe rrugen perpara Pallatit Grataçiel te pasardhesve te Petro Kolekes (gjyshi yt).

 4. E mor Flor Binaj, po te konkuron denjesisht ky Hajdari jone. Sa mire do ishte sikur te nderroni rolet mo vlla se ti je cun me norma e do jete 100000 here me mire te behesh ti Kryeminister e ai te punoje batutaxhi ne Pordhikali.

  O Edver, o adoleshent i thinjur, uroj te marresh kollodokun me 25 Prill se tepsi, timon, marsha e frena i kishe dhe e “ndrite”.

 5. Meta iu përgjigj Berishës se “E nise si lider demokracie dhe po e mbaron si aksioner pularie”, ndërsa i përmendi akuzat se ka nxjerrë Azem Hajdarin në pritën e vrasësve. Teksa Berisha po e kalonte vijën e kuqe me akuzat e rënda, Meta e shantazhoi publikisht, duke e prekur në pikën e dobët, tek Shkëlzeni. Ndër të tjera Meta u shpreh se “Përgjigja ime, doktor, është kjo: për ty bëj çdo sakrificë, por për Shkëlzen Berishën e kam dhënë dorëheqjen një herë. Nuk e jap dy herë dorëheqjen për Shkëlzen Berishën! Ta sqaroj edhe më shumë: mos u bëj pjesë e puçit të pularisë, me Tom Doshin dhe Dritan priftin si aksionerë! Po them këtë në mënyrën më miqësore. Për ty bëj çdo gjë, por jo për Zenin”.

  Ndërsa Berisha vijoi akuzat, Ilir Meta i përmendi për herë të parë Berishës një video të Shkëlzen Berishës. Meta zbuloi edhe një sekret, teksa tha se Shkëlzeni ishte në videot e Dritan Priftit, video e cila ishte parë nga Berisha

 6. Harrove EdRama qe ka 8 vjet qe ti kalon neper kete tunel, bashke me doktor Lelin!!!???
  Vertet qe nuk eshte me i miri , po me pare ishte pothuajse me nje kalim…
  Po si nuk e the nje llaf me pare mer djal ? Ca beri vaki sot ?
  Ene merzitesh, zotrote, kur te hedhin balte per cdo gje … edhe kur ben ndonje gje te mire !!!
  Na u ktheve dhe ti ne baltoses, bashke me ata derpedera qe te shoqerojne dhe masturbohen me budallalleqet qe leshon.
  Behu mer djale serioz, realist dhe i pergjegjshem. Merr rreth vehtes njerez te mencur dhe me shkolle.
  Ngele mesues vizatimi, ngele. Bej qejf. Dridhe vallen si te duash , per sa kohe qe nuk ke opozite.

 7. O doktor.
  Pse mer vlla i serviloseni deri ne peshtiresi ? Pse mer vlla qeshni me zor, thejshte per tì lepire bythen ?
  Po je djali i Halil Lelit mer vlla. Ishte burre qe e nderonte gjithe Vlora. Pse e ke leshuar veten ne kete nivel ?
  Po te qe gjalle yt ate do te mohonte.
  Me sa duket ju ka zene syte zullumi, qe serviloseni ne kete fare feje dhe jeni shnderruar ne balte, pa karakter e pa integritet…

 8. Sa vjet vajti lungomare qe po ndertohet 8 vjet, ishalla dhe 8 te tjera se ashtu gezojne me shume vlonjatet, sa me e dhimbshme nje process aq me te lumtur kur perfundon, perkohesisht, sa ti dalin difektet rruges.

 9. Qeshni o popull kar. Aq idiote eshte kjo gjindje sa edhe ne ferr po te jene do thone eshte parajsa. Vazhdoni qeshni me shakate e kripura te duces edhe ju tironsit nga corushi te ali dem robqir vrasesi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu