• |
ide | kryesore

Makina përplas motorin në Berat, një i plagosur

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Berat. Abcnews.al mëson se një mjet tip tip “Ford fiesta” ka goditur një motor. Ngjarja ka ndodhur pranë ish-Kombinatit. Si pasojë e përplasjes është plagosur drejtuesi motorit, i cili është dërguar në spital dhe mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.


Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu