• |
ide | kryesore

Shkrumbohen gjatë natës dy banesa në Fushë-Arrëz

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy banesa janë djegur gjatë orëve të natës në fshatin Mzi të Fushë-Arrëzit, si pasojë e një shkëndije elektrike.


Banesat janë qenë në pronësi të shtetasve David dhe Petrit Kola.


Fatmirësisht si pasojë e zjarrit të rënë nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale të konsiderueshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu