• |
ide | kryesore

Telefonatë për të shtëna me armë, çfarë ndodhi sot në Elbasan

Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Elbasanit është vënë në lëvizje pas një telefonate që u regjistrua në sallën operative, ku u raportua për të shtëna me armë zjarri.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në lagjen ‘5 Maj’. Policia bëri me dije se po kryhen verifikime në terren dhe për të verifikuar vërtetësinë e telefonatës.


Nga verifikimet në terren, nuk janë gjetur gëzhoja arme, ndërsa nuk raportohet as për të lënduar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.