• |
ide | kryesore

The Weeknd sërish i transformuar për videoklipin e ri

-Instant, Paparazzi, Pikante

The Weeknd mori vëmendjen e të gjithëve në ceremoninë e ndarjes së çmimeve VMAs pasi u shfaq me shenja në fytyrë.


Këngëtari – i cili çoi në shtëpi çmimin “Videoja më e mirë e vitit R&B” për “Blinding lights” – dukej sikur kishte thyer hundën, teksa sytë i kishte të nxirë, madje kishte edhe njolla gjaku.


The Weeknd, emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye, u shfaq me këtë look edhe kur ai interpretoi në “Saturday Night Live” në mars. 30-vjeçari, ka vendosur të shfaqet me të njëjtin look si tek kopetina e albumit “After Hours,” që është shkëputur nga kënga “Blinding Lights.”

Për më tepër, The Weeknd shokoi publikun me pamjen e tij në videoklipin e ri të titulluar “Save your tears”.

Këngëtari u shfaq në videon shqetësuese me proteza të dizajnuara për ta bërë atë të dukej sikur fytyra e tij kishte pësuar një operacion radikal plastik, duke përfshirë fillers rreth faqeve dhe buzëve të tij.

Videoja e gjatë katër minutëshe fillon me këngëtarin, emri i vërtetë i të cilit është Abel Makkonen Tesfaye duke kënduar në skenë për një turmë të maskuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu