• |
ide | kryesore

Aksident tragjik në portin e Durrësit, 25-vjeçarja shtypet për vdekje nga traileri

Arkiva, Lajme, Të fundit

Njw aksident me vdekje është regjistruar në hyrje tw portit tw Durrësit, përballë zyrave të autoritetit portual.


Nw media raportohet se një kamion ka shtypur një punonjëse të portit, konkretisht 25-vjeçaret me inicialet A.H.


Detaje nga policia 

Më datë 07.01.2021, në orën 15:30, në lagjen nr.3, Durrës, në ambientet e portit, shtetasi F. K., 39 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Man”, trajler, ka aksidentuar shtetasen A. H., 25 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.
Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu