• |
ide | kryesore

Gjendet e pajetë modelja kandidate e “Miss Mexico 2021”

-Instant, Paparazzi, Slider

Ximena Hita, modelja që ishte në garë për konkursin e bukurisë “Miss Mexico 2021”, është gjetur e vdekur.


Ajo u gjet pajetë në shtëpinë e saj, ndërkohë rrethanat e sakta të vdekjes së 21-vjeçares, mbeten një mister. Përveç modelimit, 21-vjeçarja punonte edhe me ndihmën e shpejtë dhe po studionte për t’u bërë infermiere në qytetin e Aguascalientes.


Ximena fitoi “Miss Aguascalientes” në 2019 dhe ishte një nga kandidatët për “Miss Mexico 2021” që pritej të zhvillohej më 13 mars.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu