• |
ide | kryesore

Partia Demokratike cakton Edi Palokën drejtues politik për qarkun Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike ka caktuar nënkryetarin Edi Paloka si drejtues politik të qarkut të Durrësit.


Paloka është emri i katërt i caktuar si drejtues në Durrës, pas Vlorës, Shkodrës dhe Fierit. Më herët strukturat e PD kanë caktuar Helidon Bushatin drejtuesin e demokratëve në Shkodër. Në Fier u emëruar ish-deputeti Enkelejd Alibeaj dhe në Vlorë Bujar Leskaj, ish-ministër i qeverisë Berisha dhe ish-kryetar i KLSH-së.


5 Comments

  1. Obobo do veje e forte kesaj rradhe. Ferdinanti me Paloken. U nxef PD ja nxorri figurat e renda. Keta nje fend te bejn e rrezojne Edin nga pushteti.

  2. O Bashe ta tregon Durresi ty, siç ta ka treguar dhe here te tjera, paturpesine idjote qe ke per tu tallur me durrsaket.

  3. Mos u merzitni o durresian se dote ju vine deputrapa
    nga Librazhdi nga mollasi Nga Laci Permeti
    Tju rroj partija edhe nje dru tu vene ju te kuqt
    jenidakort

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu