• |
ide | kryesore

Anya Taylor-Joy: Nuk e prisja suksesin e ‘The Queen’s Gambit’

-Instant, Paparazzi, Slider

Ajo i pushtoi fansat me performancën e saj si kampionia e shahut Beth Harmon në shfaqjen jashtëzakonisht të famshme të Netflix, “The Queen’s Gambit”.
Anya Taylor-Joy ka hapur suksesin e saj të sapo gjetur që nga seriali, duke shpjeguar se ajo ‘nuk ka provuar kurrë’ diçka të tillë më parë.


Duke dalë në episodin e së premtes në ‘Graham Norton Show’ përmes një video-lidhje, aktorja, 24 vjeçe, përshkroi për herë të parë përvojën e saj në këtë serial. Ajo pranoi që pasi pa veten në reklamën e madhe në Los Angeles, asaj iu desh të ‘largohej ’sepse u trondit duke parë suksesin e saj.


“Pas karantinës unë isha akoma shumë e lagësht, kështu që shkova për një shëtitje në katër të mëngjesit dhe përfundova në Bulevardin Sunset dhe ishte një ‘billboard’ gjigant i fytyrës sime. Unë kurrë nuk e kam provuar atë më parë në jetën time dhe u ktheva menjëherë dhe u largova sepse ishte shumë”, tha ajo.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *