• |
ide | kryesore

Basha dhe Rama nisen drejt Shkodrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha dhe Edi Rama janë nisur drejt Shkodrës.


Ky i fundit është një ndër qarqet më problematike nga përmbytjet, për shkak të shirave të pandërprera të ditëve të fundit.


Deri më tani, në Shkodër ndodhen nën pushtetin e ujit mbi 1959 hektarë tokë, ndërsa fshati Obot është i bllokuar.

1 Comment

  1. Basha shkoi ne Shkoder por Edvin Droga,Shkodren e ka ne Lezhe ?Nje dalje e 50 police qe e ruajne dhe Pjerin kryetari 6 % te popullit dhe propaganda Vu……,tha se ne 2010 ka rene shi me pak dhe ka pasur me shume permbytje ?Kete donin te degjonin fukarenjte e permbytur ?
    Çfare lloj monstre eshte,dhe thote se Partia Demokratike ben propagande ?!
    Edvin,zoti te marrte frymen me turp,shofsh ne ate bote,duke te bere shurren te varri dynjaja,perbindesh !!!Do te ndodhe me siguri !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu