• |
ide | kryesore

Meryem Uzerli, nënë për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Meryem Uzerli, e cila njihet për rolin e “Hyremit”, në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, është bërë nënë për herë të dytë.


Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë aktorja përmes një foto të publikuar në Instagram, duke zbuluar edhe emrin e zgjedhur për vogëlushin. “Dje, 08.01.2021 Më e dashura ime Lily Koi, Lara Jemima, babai dhe unë jemi shumë të lumtur të mirëpresim në familjen tonë. Jemi aq të bekuar dhe të lumtur që u bashkuar me ne”, ka shkruar Uzerli krahas fotos, ku shfaqet në spital me të voglin.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu