• |
ide | kryesore

Pas 2 vitesh, ndahet çifti i njohur i ‘La casa de Papel’

-Instant, Paparazzi, Slider

Pas dy vitesh lidhje, dy aktorët spanjollë raportohet se janë ndarë.


Fjala është për Maria Pedraza dhe Jaime Lorente të cilët thuhet se më nuk janë bashkë, sipas vëzhguesve të cilëve asgjë nuk u shpëton. Të njohur ndërkombëtarisht për rolet e tyre në seritë e Netflix “Elite” dhe “La Casa de Papel”, aktorët ishin ndarë disa javë më parë, siç u theksua nga JustJared, e cila citon mediat spanjolle.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu