• |
ide | kryesore

Video/ Britma dhimbjeje e lot: kavilja i përthyhet keq në nxemje djalit të artë të Arsenal

-Instant, Sport, Video

Do të dëshironte të luante në ndeshjen e Kupës kundër Newcastle, por fati i keq e ka penguar brazilianin e Arsenal, Gabriel Martinelli. Djali i artë i Gunners është dëmtuar rëndë në mënyrë të cuditshme, në kohën kur po kryente nxemjen para ndeshjes me së Kupës.Një vendosje e keqe e këmbës i ka ndrydhur keq kaviljen 19 vjecarit. Që dëmtimi ishte i rëndë u kuptua nga britmat e Martinellit, që ka shpërthyer në lot nga dhimbjet e forta. Braziliani do ti nënshtrohet ekzaminime të hollësishme mjekësore, për të parë shkallën e dëmtimit dhe saktësuar kohët e rikuperimit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu