• |
ide | kryesore

FRPD proteston përpara kryeministrisë për darkën në Dubai

-Instant, Lajme, Të fundit

FRPD ka nisur një protestë përpara kryeministrisë lidhur me skandalin e fundit të qeverisë, darkën në Dubai.


Ministrat e kabinetit qeveritar u filmuan duke darkuar në Dubai, në një restorant tepër luksoz. Video e publikuar u bë shpejtë virale. Asaj iu bashkangjitën dhe mjaft komente e pyetje të lidhura me financuesin që fshihet pas këtyre qejfeve të kushtueshme të funksionarëve të lartë shqiptarë.


8 Comments

 1. TIRANA TASHME DUHET TE ISHTE NE FLAKE
  POR JU NUK JENI ATA QE MUND TA NDIZNI
  JU THJESHT JENI SHKOPINJETE QE DUHET TE DIGJENI SEBASHKU .
  KY VEND PA REVOLUCION FRANCES NUK BEHET KURRE
  KETU VODHEN , PO VIDHET DHE DO TE VIDHET DHE ASNJERIT PREJ HAJDUTEVE NUK DO TI PREKET QIMJA E FLOKUT , ASNJE NUK KA PER TE PESUAR GJE .

 2. Hahahaaaaa .Keta ofendojn dhe inteligjencen me minimale. O mortje rini mortje. O sufllaqe me xaxiqi.300.000.000€ arbitrazh do ti paguajn mamat se ju as makiaton nuk mundeni.

 3. Nje tufe me harabele po protestojne,kur salihu shko te ne dubai hante dreke e darke ne nje kjoske dhe faturat i sillte sikur ishte ushqyer ne hotel me pese yje,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu