• |
ide | kryesore

Liam Payne: Pandemia më ka larguar nga djali

-Instant, Paparazzi, Slider

Liam Payne është duke u kujdesur me Cheryl për djalin e tyre.


Pasi dyshja u ndanë, Cheryl dhe Bear po jetojnë në Londër, kurse artisti po vazhdon jetën me të fejuarën në Amerikë. Gjatë pandemisë, ai e kishte pasur të vështirë ta vizitonte të voglin, kurse tani i është pamundësuar edhe më shumë.Një gjë e tillë ka ndodhur pasi këngëtari ka frikë se mos rezulton pozitiv me virus, gjë që rrezikon shëndetin e familjarëve të tij.


“Është e vështirë në këtë kohë, pasi gjithmonë sigurohem të rezultojë negativ sa herë që e vizitoj”, është shprehur ai. Ndërkaq, së fundmi ai është duke qëndruar në Buckinghamshire me të fejuarën, Maya Henry.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu