• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta aktori John Reilly

-Instant, Paparazzi, Slider

John Reilly ka ndërruar jetë në moshën 84 vjeçare.


Vdekja e aktorit u konfirmua nga vajza e tij, Caitlin Reilly, me një fotografi të yllit të ndjerë.


“John Henry Matthew Reilly apo Jack. Drita më e ndritshme në botë është shuar”, filloi ajo postimin e saj. “Imagjinoni personin më të mirë në botë. Tani imagjinoni atë person që është babai juaj. Unë jam shumë mirënjohës që ishte i imi. Unë jam aq mirënjohës për atë. Unë jam aq mirënjohës që e bëra me kohë për ta mbajtur atë dhe për t’i thënë lamtumirë”.

Ajo përfundoi: “Unë sinqerisht nuk e di se çfarë do të bëj, por e di se ai do të jetë me mua. Të dua përgjithmonë babi”.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu