• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb vendi ynë do të paraqitet në ndikimin e kthjellimeve të pakta dhe vranësirave të shpeshta ku herë pas herë do të kemi reshje të izoluara shiu e dëbore në territor.


Parashikohet që këto kushte të motit të vijojnë gjatë gjithë ditës. Temperaturat e ajrit ulen më të paktën 3 gradën në mëngjes por rënie të lehtë sjellin orët e mesditës duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 11°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu