• |
ide | kryesore

Rita Ora rikthehet me këngën “Flame”

-Instant, Paparazzi, Slider

Rita Ora thuhet se po rikthehet gjatë këtij muaji me një këngë të re të titulluar “Flame”.


Projekti rikthyes i artistes shqiptare “Flame” thuhet se është shkruar nga Dan Smith dhe MNEK. Këngëtarja 30 vjeçare po përgatitet që të kthehet me këngën e re më vonë, këtë muaj. Dhe është zbuluar se ajo ka punuar me krijuesin e ‘Happier’, 34 vjeç, dhe yllin e “Head & Heart”, 26 vjeç, ky i fundit ka bashkë-shkruar këngë për Little Mix, Dua Lipa, Beyonce dhe Madonna. Një burim i tha The Sun se: “Flame” u shkrua pak kohë më parë dhe ka një potencial të madh.


“Ishte zgjedhje e natyrshme për të paraqitur për filmin dhe duket me të vërtetë mirë në të”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu