• |
ide | kryesore

Elbasan, pas debatit me familjarët i riu i vë flakën shtëpisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një i ri i ka vënë zjarrin shtëpisë pas debatit që ka pasur me familjarët. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Nga flaket kanë mbetur të asfiksuar dhe me plage disa nga familjarët të cilët po transportohen drejt spitalit te Elbasanit. Policia ka mundur të ndërhyjë në kohë duke shoqëruar në komisariat djalin.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu