• |
ide | kryesore

Billie Eilish, gati publikimin e librit të saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Billie Eilish, së shpejti pritet te publikoj dokumentarin “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”.


Mes shumë gjërash e projekteve të reja, ajo duket se ka ndarë kohë edhe për realizimin e një libri me fotografi, i cili do të sjellë pamje të ndryshme të jetës private e karrierës profesionale. Siç bën të ditur, libri është krijuar nga vet ajo dhe do të vijë i shoqëruar me një version audio.


Këto projekte do të lansohen më 11 maj dhe që tani fansat mund të fillojnë porosinë e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.