• |
ide | kryesore

Digjet në mëngjes makina e oficerit të krimeve në Librazhd

Lajme, Të fundit

Në orët e para të mëngjesit është djegur makina e oficerit të krimeve në Librazhd. Petrit Xhepit, i cili punon në Drejtorinë e Policisë Elbasan iu shkrumbua makina në orët e para të mëngjesit të sotëm.


Sipas burimeve një person me kapuç i është afruar makinës së parkuar dhe me pas është larguar me vrap nëdrejtim të paditur. Forcat e policisë janë vënë në ndjekje të tij. Kamerat e sigurisë përreth janë sekuestruar për të zbardhur dhe identifikuar autorin.


 

2 Comments

  1. Veem makinen e Petri Xhepit,paskan djegur?Nuk kane turp?Duhet te digjte te pakten disa makina te policeve (se pothuaj te gjithe policet,jane “marshallah” te hunit e te litarit,simnas shembullit qe iu ka dhene Kryepolici Velia,ne pergjithesi por sidomos Talanti i Ballajve,ne Librazhdin e rilindjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu