• |
ide | kryesore

Ivanka Trump nuk do të marrë pjesë në inagurimin e Biden

-Instant, Lajme, Planet

Disa ditë më parë qarkulloi lajmi se vajza e Donald Trump, Ivanka dëshironte të merrte pjesë në inaugurimin e presidentit të zgjedhur të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden më 20 janar.


Por Pavarësisht lajmeve që qarkulluan, Ivanka Trump nuk do të marrë pjesë në inaugurimin e presidentit të zgjedhur Joe Biden më 20 Janar.


“Ivanka nuk pritet të marrë pjesë në inaugurim dhe as nuk u prit ndonjëherë,” tha një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë për ‘People’

 

 

Lajmi vjen një javë pasi një turmë e dhunshme e mbështetësve të Donald Trump zbriti në Capitol Hill duke hyrë në ambjentet e brendshme të senatit.Pesë persona humbën jetën si rezultat i dhunës së kryer atë ditë.

Pas trazirave, Donald Trump deklaroi se nuk do të jetë i pranishëm në marrjen e detyrës nga Joe Biden më 20 Janar, duke refuzuar pjesëmarrjen.

1 Comment

  1. duhet te shkoje rudina e hajdareve te shpenzoje leket e mamit e te babit qe kane vjedhur dhe rjepur kete popull qe rudina pastaj u shkollua ne amerike dhe ketu ne shqiperi na qenka rritur nga familje te mira mafioze dhe ne paska pire uje shkumbini do i besoje elektorati i rudines keto brockulla pergjigjen do e marre pak me vone pasi si mami dhe babi spiun dhe e shume te tjera qe rahmet paste po mendoj se shume nuk ja kane dhene do te pasurohet sepse ne amerike nuk ti fal kush po nuk djersite

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu