• |
ide | kryesore

Justin Hartley finalizon divorcin me Chrishell Stause

-Instant, Paparazzi, Slider

Justin Hartley dhe Chrishell Stause janë divorcuar zyrtarisht.


Aktorët u ndanë në vitin 2019 ndërsa u martuan në 2017 dhe tani kanë arritur një zgjidhje, sipas tabloideve të huaja. “Të dy hynë në zgjidhje konfidenciale për sa i përket kushteve të divorcit, duke përfshirë mbështetjen e njëri-tjetrit”, ka thënë një burim për Us Weekly.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu