• |
ide | kryesore

Parashikimin e motit

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb paraditja mbetem me alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Por mesdita dhe pasditja sjellin reshje dëbore në gjithë zonën malore, ndërsa shira të pakët do kenë zonat bregdetare. Orët e natës ri-kthejnë motin e qëndrueshëm në vend.


Temperaturat e ajrit ulen sërish në mëngjes  dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -7°C në 8°C. Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi  deri 50 km/h  nga drejtimi verilindor duke krijuar në det dallgëzim mbi 4 ballë.


1 Comment

  1. Ku i ka stacionet meteorologjike ky “Meteoalb”? Pyetini dhe do t’ju rezultoje qe nuk kane as stacione, nuk kane as pajisje, nuk kane asgje. Ata i marrin te dhenat te gatshme nga Sherbimi Meteorologjik Kombetar apo nga Sherbimi Meteorologjik Ushtarak, te cilet kryejne realisht pune shkencore – me pas Meteoalbi dhe ua sjell mediave sikur i kane te dhenat e veta. Vete kane vetem logon. Jane perfitues te pamerituar, vetem kaq. Ju vazhdoni bejini reklame pa asnje verifikim, se mire beni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu