• |
ide | kryesore

Ermal Meta publikon projektin e ri (Video)

-Instant, Paparazzi, Slider

Ermal Meta ka publikuar këngën e tij më të re “No Satisfaction”.


“No Satisfaction” mban titullin kënga e tij e re, e cila përkthyer në shqip do të thotë “pa kënaqësi”.


Teksti i saj flet për vështirësitë e botës moderne dhe mënyrën se si njerëzit janë të pakënaqur sot, përkundër kushteve.

Muzika dhe teksti janë një prodhim i vet Ermal Metës, pasi i njëjti është edhe autor i shumë këngëve të tij. Ermali është shumë aktiv në tregun emuzikës italiane, si një ndër artistët më të pëlqyer atje.

Ai me prejardhje është nga Fieri i Shqipërisë, por është shpërngulur që i vogël në shtetin italian.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu