• |
ide | kryesore

Granit Xhaka, baba për herë të dytë (Foto)

-Instant, Paparazzi, Slider

Granit Xhaka dhe Leonita, së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.


Lajmin e bëri të ditur vet Xhaka, përmes një postimi në rrjetin social Instagram.Ai kishte shpërndarë një imazh të portretit familjar, derisa lajmëronte se mezi pret që të vijë në jetë fëmija i dytë.

“Familja jonë e vogël është duke u rritur, mezi presim që të të shohim”, ka shkruar ai në përshkrim.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *