• |
ide | kryesore

Reagon edhe Kevin pas thirrjeve për heqjen e skenës së Donald Trump nga “Home Alone”

-Instant, Paparazzi, Slider

Macaulay Culkin, aktroi i njohur, të cilin e njohim më tepër si ‘Kevin’, duket se ka mbështetur komentet në rrjetet sociale për heqjen e skenës së Trump.


Culkin i ëshë përgjigjur me koment statusit të një ndjekësi që shkruan: ‘Të bëjmë një peticion për ta zëvendësuar Trump-in tek Home Alone 2 me Macaulay Culkin, sot, që është 40 vjeç.’


Aktori shkruan poshtë statusit: ‘Sold’, duke nënkuptuar se mund të kryhet dhe se i pëlqen ideja.

Bëhet fjalë për skenën e cila luhet në një nga ndërtesat që Trump zotëron, ku ai orienton Kevin-in se nga duhet të kalojë.

Nxitja e këtyre komenteve erdhi pasi Trump u përjashtua nga Facebook, Twitter dhe së fundmi edhe nga Snapchat, me akuzën se nxiti dhunë gjatë protestës në Capitol Hill.

2 Comments

  1. Aha cfare turpi.Ky film eshte bere para 30 vjetesh.Shembull konkret qe tregon sa e ndyre eshte e majta liberale ne USA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu