• |
ide | kryesore

“Kam shitur gjakun për të ushqyer fëmijët”, Basha publikon dëshminë e një babai në skamje

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ritheksuar se është e nevojshme që të sillet ndryshimi ndaj gjendjes së mjerueshme në të cilën ndodhen qytetarët. Kryedemokrati ka postuar në rrjetet sociale një video prekëse, ku shfaqet një baba në skamje ekonomike, i cili mes lotësh pranon se ka shitur gjakun e tij për të ushqyer fëmijët.


Basha shpreset se ngjarje të tilla të mos ndodhin më është koha për të larguar Edi Ramën dhe larguar qeverinë.


9 Comments

 1. Sllogani i fushates se Opozites duhet te jete nje i vetem pavaresisht ndarjes ne koalicone”

  O SHQIPERIA O EDI RAMA

 2. Basha ti mari borxh kunatit qe do ndertoi vilen me pishin e me bodrume e me 4-5 banjo e te ndimoi kete qyteterin me qe i arthka keq.

 3. O IGLI, karagjozi, qe na shpreh shpirt ligesine karshi nje gjendje te tille te mjeruari qe na e sollet ju bushtra trashegimtaresh, e qe po e kultivoni cdo dite me rropatjen ekonomike te ketij populli. JU, apo edhe ti, keto ini, e keni qene, e keshtu do ini nese nuk do ju marri para vota e atyre mjeraneve qe tu shporre deri ne mjerim, qe ta kuptoni edhe ju se ceshte vuajtja,,,keshtu e meritoni, por fatkeqesisht jemi ne kohe demokracie qe njerezit enderrojne, e pushtimi nga banditet e gjerizit rilindas, qe po mjerojne kete popull.Katilet nuk na qenkan zhdukur, shpirteliget na qenkan shtuar me rracen hibride, por semundjen me te madhe qe kane ne shpirtin e tyre LIGESINE, na e shfaqin edhe ne komente si ky kafsha, por qe na paska nje surrat,,,,IGLI,,,ne i thencin se eshte ky.

 4. Vila trekatëshe, veç pishinës jashtë do të ketë një mur rrethues, vende parkimi, dhe dy objekte njëkatëshe dhe ndodhet në një vend strategjik pranë rrugës së Shehlerëve. Një dhomë salloni me oxhak, një dhomë të posaçme gatimi dhe ngrënie, 2 kuzhina, gjashtë dhoma gjumi, me ndarje të posaçme për 3 gardëroba prej secilin ambient, si dhe një studio më vete janë pjesë e planimetrisë të depozituar nga studioja projektuese për marrjen e lejes së ndërtimit.

  Sipas dokumenteve “sipërfaqja e truallit që zhvillohet 1700 m²; ndërsa Sipërfaqja e truallit e zënë nga struktura 257.7 m². Koeficienti i shfrytëzimit të truallit 15.2 %”Xixa ishte zhdukur nga komentet,por ka disa dite qe eshte rikthyer per te bere punen qe ka bere me mire ne jeten e tij,ate te lepirjen se bythes se lulzimes mbasi ky ben mutin,o debatikasi i portaleve xixa shko masturbohu dhe ti si shpellkaret e cecenit salih

 5. Pa Qeveri dhe pa Qeverisje mos mbet’te vendi asnjehere Ishalla! Amin
  Qeveri dhe Qeverisje te mire per kete vend dhe per kete popull me duket se nuk ka me pas ndonjehere!
  Po, çfare don me thane Ky njeri dhe Ky frymor, a din gja kush? A kupton kush ndonje gja prej Tij?
  Kush jeton ne Shqiperi, e din mire realitetin Shqiptare dhe, çfare hallesh ka vendi dhe populli Shqiptare!
  Po, beje eeee pra aaaaa nje te lumtur me parate e ketij populli qe te beri te pasur (siç e ke pohuar vete se je i pasur dhe, siç e dine te gjithe i Madh dhe i Vogel per T’y dhe kompani si puna jote djathtas dhe majtas qe vetem pasuri nuk keni trasheguar nga askush dhe vetem pasuri shpirterore nuk keni dhe as nuk do te keni ndonjehere), jepi ndonje gja qe te jetoje edhe Ai dhe, pastaj shaje edhe Shokun tend …, ne menyre qe te te hapet rruga qe te te besojne edhe te tjeret per te larguar…
  Na lodhet… sidomos me llakun e flokeve… (adoleshence e perjetshme/ rast unikal)!
  Bej ndonje pune se, nuk mund te shijohet jeta pa pune…
  Ja keni marre doren mire te gjithe/ 20 vjeç Minister (apo edhe pak me duket) dhe pak me shume prime minister….
  Nuk keni kundershtare ne fushe dhe ndeshjet i keni miqesore… keshtu qe ne rregull jeni… perse mos te talleni… njeri prej frontit te pushtetit dhe tjetri nga fronti qe e mban ne pushtet te parin dhe qe presin ne te ardhmen rotacionin e embel dhe te bute po per njeri-tjetrin…
  Turpi…
  Mjerim pa fund per kete popull dhe kete vend…

 6. Ahhhh se desh harrova…. une vetem titullin lexoj dhe, me terhoqi titulli se, kujtova se mos flet ne veten e pare…
  U çudita kur e paska shitur gjakun Ky per femijet…
  Ahhhh prape….
  Po, ku gjak Ky….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu