• |
ide | kryesore

Situata me Covid-19 në Shqipëri/ Manastirliu tregon se çdo të ndodhë me universitetet

-Instant, Lajme, Të fundit

Komiteti i Teknik i Ekspertëve të Ministrisë së Shëndetësisë është mbledhur ditën e sotme për të sqaruar situatën epidemiologjike në vend. Komiteti ka njoftuar se masat kufizuse në vendin tonë do të mbeten në fuqi.


Vendi do të vazhdojë mënyrën e ndalimit të qarkullimit pas orës 22:00 të darkës deri në orën 6:00 të mëngjesit. E njëjti orar do të vijojë për baret dhe restorantet, ndërkohë që Universitetet do vijnë sërish mësimin online deri në një vendim të dytë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu