• |
ide | kryesore

Aksident tragjik në Tiranë, makina përplas për vdekje një 10-vjeçare

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet. Një vajzë e mitur vetëm 10-vjeçe është përplasur për vdekje nga një automjet.


Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Njazi Meka”, ndërsa policia ka shoqëruar në komisarit drejtuesin e mjetit si dhe po heton për rrethanat e aksidentit.


Njoftimi

Më datë 17.01.2021, rreth orës 12:30, në rrugën “Njazi Meka”, mjeti me drejtues A. G., ka aksidentuar këmbësoren e mitur me iniciale A.P., 10 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Nr.4, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu