• |
ide | kryesore

Fotot/ Yuri Kim shëtitje në Tiranë, të qeshura me shitësin e gështenjave

-Instant, Arkiva, Lajme

Ambasadorja Yuri Kim ka shijuar rrezet e diellit në një shëtitje nëpër Tiranë këtë të dielë. Nga fotot që qarkullojnë në rrjetet sociale, Kim duket teksa është ndalur pranë një shitësi gështenjash më të cilin ka shkëmbyer batuta dhe të qeshura.3 Comments

  1. Cfare ka per lajm ketu se nji nga Deep State i administrates se Obames ble geshtenja me demek.
    Filluat u celet ju kelyshet e komunisteve se po iken Trump e na erdhen ne fuqi komunistet ne Amerike?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu